Główna » Bez kategorii

Dzień Edukacji Narodowej – SP3

Autor: administrator dnia 14 października 2021 Brak komentarzy

14. października 2021r. w Szkole Podstawowej nr 3 im. Marynarzy Polskich w Kołobrzegu miała miejsce uroczystość, związana z obchodami Dnia Edukacji Narodowej – święta nauczycieli, pedagogów i pracowników szkoły. Uroczystą akademię rozpoczęła Pani wicedyrektor- Jolanta Kunert, która przywitała wszystkich w imieniu Pani dyrektor Beaty Bełdzikowskiej oraz przeczytała życzenia kierowane do nauczycieli i pracowników szkoły. W przemówieniu podkreśliła, jak ważna jest praca nauczyciela- wychowawcy, który powinien być dla swych uczniów autorytetem.

Kolejno nastąpiło wręczenie nagród dyrektora szkoły, które otrzymali wyróżniający się nauczyciele i pracownicy niepedagogiczni szkoły.

Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna, przygotowana przez uczniów klasy 8 e. Ósmoklasiści w wierszach i piosenkach opowiedzieli o zawodzie nauczyciela, który nie zawsze jest kolorowy i radosny, jednak zawsze jest ogromną  pasją i oddaniem naszych pedagogów.

Po części artystycznej nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu „ Nauczyciel na medal” oraz wręczenie przepięknych pamiątkowych medali.

Następnie Pani wicedyrektor Jolanta Kunert oraz przewodnicząca Rady Rodziców- Pani Aleksandra Krupop zaprosiły wszystkich gości na kawę oraz słodki poczęstunek- przepyszny tort ufundowany przez Radę Rodziców. Dziękujemy!

 Uroczystość przebiegła w miłej i radosnej atmosferze.

Joanna Szydłowska

 

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2021 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress