Główna » Bez kategorii

Dzień Czystego Powietrza – SP3

Autor: administrator dnia 23 listopada 2021 Brak komentarzy

 

Dzień Czystego Powietrza obchodzony jest każdego roku 14 listopada. Czyste powietrze to podstawa i dobro, którego powinniśmy chronić niczym największego skarbu.
W tym roku uczniowie naszej szkoły tworzyli mapy myśli i hasła promujące jak dbać o czyste powietrze każdego dnia. Swoje refleksje i pomysły przedstawiali tworząc kreatywne plakaty, wykazując się przy tym swoimi umiejętnościami plastyczno – technicznymi. W ramach podsumowania tego dnia na lekcjach wychowawczych uczniowie obejrzeli film dokumentalny pt. „Jedno życie i jedyna szansa by pokonać smog”, którego celem było zwrócenie uwagi na zagrożenia jakie niesie ze sobą zjawisko smogu i jakie konsekwencje ponosimy w związku z jego oddziaływaniem na nasz organizm. Młodsze klasy również oglądały filmy edukacyjne na temat smogu oraz rozwiązywały zadania matematyczne z elementami ekologii.

Koordynator Programu Edukacji Ekologicznej – Kamila Stańczyk

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2021 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress