Dzień Anioła w świetlicy szkolnej SP 3

Autor: administrator1 dnia 21 grudnia 2020 Brak komentarzy
 W dniu 15.12.2020 r. w świetlicy szkolnej obchodziliśmy Dzień Anioła. Dzieci zostały zapoznane z genezą istnienia aniołów oraz ich nazwami w różnych językach. Ponadto oglądali rysunki naskalne przedstawiające latające istoty. Słuchali wierszy i oglądali bajki o skrzydlatych posłańcach. Uczniowie wykonali piękne prace plastyczne przedstawiające Anioły. Uczestniczyli w zabawach muzyczno-ruchowych i słuchali piosenek tematycznych.
Podopieczni stwierdzili ,że każdy z nas poprzez czynienie dobrych uczynków staje się „aniołem” dla innych ludzi.

Opracowały: A. Nalepa, P. Rogoża, I. Rynio

Copyright ©2021 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress