Dni Europy 2015

Autor: administrator dnia 6 maja 2015 Brak komentarzy

flaga.Z okazji Dni Europy 2015 Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct Kołobrzeg przy udziale Regionalnego Centrum Kultury zaprasza na „Przegląd filmów europejskich”.

W programie:

Godz. 11:00 – film dla dzieci poprzedzony prezentacją na temat Europejskiego Roku na rzecz Rozwoju.

„Alfie, mały wilkołak”, Dania 2011, od 6 lat

Po filmie zapraszamy dzieci do udziału w konkursie na temat wiedzy o Unii Europejskiej przy kole fortuny z atrakcyjnymi nagrodami oraz pamiątkowe zdjęcia z Syriuszem wręczającym żółte kwiaty.

Godz. 17:30 – film dla młodzieży poprzedzony prezentacją na temat Europejskiego Roku na rzecz Rozwoju.

„Była sobie dziewczynka”, Niemcy 2014, od 12 lat

Godz. 19:00 – film dla dorosłych poprzedzony prezentacją na temat Europejskiego Roku na rzecz Rozwoju.

„Jak całkowicie zniknąć”, Polska 2014, od 16 lat.

Serdecznie zapraszamy chętnych uczniów wraz z rodzicami.