Główna » Bez kategorii

Dbajmy o środowisko! Segregujmy śmieci!

Autor: administrator dnia 30 września 2013 Brak komentarzy

27 września 2013 r. na scenie plenerowej Regionalnego Centrum Kultury odbył się drugi artrecyklingowy plener, którego pomysłodawcą i organizatorem jest Katarzyna Koperkiewicz. Od godziny 11.00 były gry, konkursy i quizy na tematy ekologiczne, w których uczestniczyli przedstawiciele naszej szkoły – uczniowie klasy VC i VD. Były też mini warsztaty balonowe. Pomimo deszczowej aury atmosfera była gorąca!

Temat wiodący to oczywiście recykling i jego bardzo topowa forma artrecykling. Wąż z kartonów po sokach, żółw z butelek, ośmiornica z foliowych opakowań i zakrętek. Najważniejszym wydarzeniem tego spotkania było wspólne wykreowanie ósmego już mieszkańca recyklingowego zoo – zebry ze starych materiałów. Warunkiem udziału w zabawie było przyniesienie czarnych i białych ścinek materiału, potrzebnych do narodzin biało czarnego konia- zebry. Dzieci pracowicie uczestniczyły w tym wydarzeniu!

Opracowanie: A. Wierzbińska

1234678910

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2022 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress