Czysta Polska zaczyna się w Twoim Domu – SP3

Autor: administrator dnia 8 stycznia 2022 Brak komentarzy

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskiej akcji – Czysta Polska zaczyna się w Twoim Domu, w której dowiedzieli się, że proste zmiany w naszym życiu mają ogromny wpływ na środowisko naturalne. Uczniowie zostali uświadomieni, że warto dbać o środowisko zaczynając od siebie. Utrwalili wiadomości , że  małe zmiany jak: oszczędność wody, jedzenia, ciepła, segregacja śmieci czy wymiana starych pieców tzw. „kopciuchów”, mają znaczenie w ochronie środowiska i warunków, w jakich przyjdzie ludziom żyć w przyszłości. Podsumowaniem akcji było wykonanie plakatów zgodnych z tematyką.

Koordynatorzy akcji: Kamila Stańczyk, Katarzyna Chmiel