Beim Arzt, czyli nakręceni ósmoklasiści – SP3

Autor: administrator dnia 3 stycznia 2022 Brak komentarzy

Przez ostatni miesiąc nasi ósmoklasiści pracowali zespołowo nad projektem  „Beim Arzt – U lekarza”.

Zadaniem uczniów i uczennic było stworzenie mini filmiku prezentującego ich umiejętności językowe w zakresie chorób i dolegliwości, odbytej wizyty u lekarza, przekazywania wskazówek do dalszego leczenia i zdrowego trybu życia.

Uczniowie nie tylko wykazali się dużym bogactwem opanowanych zwrotów, ale również pomysłowością i poczuciem humoru w ich zaprezentowaniu. Świetnie wcielili się w rolę doktorów, małych i dużych pacjentów czy pań w recepcji.

Dzięki ich zaangażowaniu powstało wiele ciekawych prac, które będą świetną pamiątką, a także mogą posłużyć jako pomoc dydaktyczna dla młodszych roczników.

Opracowanie: p. A. Zagdańska