Główna » Bez kategorii

Apel wychowawczy

Autor: administrator dnia 24 stycznia 2013 Brak komentarzy

23 i 24 stycznia 2013r. odbyły się apele wychowawcze poświęcone bezpieczeństwu w czasie ferii zimowych dla klas I-VI. Pedagog szkolny omówił zasady bezpiecznego zachowania w czasie ferii zimowych. Zwrócił uwagę na odpowiedni ubiór, zasady korzystania z lodowisk, zjazdu na sankach w odpowiednich miejscach, poruszania się po chodnikach i przejściach dla pieszych, potrzebie noszenia odblasków. Przypomniał o zakazie prowadzenia rozmów z obcymi osobami, przyjmowania od nich słodyczy, wsiadania do samochodów oraz wpuszczaniach ich do mieszkania pod nieobecność rodziców. Zapoznał z bogatą ofertą zajęć podczas ferii proponowaną przez instytucje miejskie np. MOSiR, RCK, Bibliotekę Miejską, Muzeum Oręża Polskiego.

Opracowanie: pedagog szkolny – p. M. Rutowicz

apel wych


Na zakończenie dyrektor szkoły Iwona Olszewska wraz z pedagogiem Markiem Rutowiczem życzyli dzieciom miłego odpoczynku i bezpiecznego spędzania ferii.

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2022 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress