Akcja UNICEF „Wszystkie kolory świata”

Autor: administrator dnia 21 lutego 2012 Brak komentarzy

unicefUczniowie naszej szkoły przyłączyli się do akcji UNICEF „Wszystkie kolory świata”, która ma na celu pomoc dzieciom w Sierra Leone. W klasach I – VI przeprowadzone zostały lekcje, w trakcie których uczniowie mogli zapoznać się z celem akcji, przybliżone zostały również problemy, z jakimi stykają się dzieci w afrykańskich krajach. Następnie wraz z rodzicami wykonali lalki reprezentujące różne kraje, które w dniach 20 – 21.02.2012r. można było zakupić na terenie szkoły.

Akcja „ Wszystkie kolory świata” połączona była z kiermaszem „Pożegnanie karnawału”, na którym sprzedawaliśmy ciasta. Pieniądze ze sprzedaży wypieków przeznaczone będą na konkursy szkolne.

Zobacz Galerię zdjęć

Copyright ©2021 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress