Główna » Bez kategorii

Życzenia na zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Autor: administrator dnia 25 czerwca 2020 Brak komentarzy

tarcza

Drodzy Uczniowie.

Już tylko godziny pozostały do zakończenia roku szkolnego. Za chwilę rozpoczną się Wasze upragnione wakacje.  Jedni z Was są dumni i szczęśliwi z wyników, jakie osiągnęli, inni już wiedzą, że w przyszłości będzie się trzeba bardziej postarać i więcej pracować. Ale teraz, po dziesięciu miesiącach pracy wszyscy zasłużyliście na odpoczynek. Macie teraz dwa miesiące, żeby z niego skorzystać i naładować się pozytywną energią. Bardzo chciałabym, aby  ten czas był dla Was okresem obfitym w niezwykłe  wrażenia. Życzę Wam, aby każdy dzień wakacji był ciekawy, atrakcyjny i bezpieczny. Gdziekolwiek będziecie – bądźcie ostrożni. Najważniejszym jest, byście cali, zdrowi i zadowoleni wrócili do szkoły. Pamiętajcie, tylko bezpieczne wakacje mogą być radosne i udane.

Drodzy Ósmoklasiści

Po tym pracowitym roku przed Wami upragnione wakacje . Wykorzystajcie je jak najlepiej, odpocznijcie od nauki, nabierzcie sił do podejmowania nowych wyzwań.

Życzę Wam, abyście w nowych szkołach spotkali życzliwych nauczycieli, zawarli nowe przyjaźnie. Nie zapominajcie jednak o swojej pierwszej szkole. Mam nadzieję, że lata spędzone w murach  „Trójki” zostaną w pamięci każdego z Was.

Drodzy Rodzice, Opiekunowie, Nauczyciele

Dziękuję Państwu za współpracę i wyrozumiałość, szczególnie w tych niezwykle wymagających miesiącach. Nie zrealizowalibyśmy wielu rzeczy, gdyby nie Państwa zaangażowanie. Z całego serca dziękuję za trud włożony w wychowanie i edukację. Życzę wszystkim dużo zdrowia, udanego wypoczynku   i …obyśmy 1 września spotkali się w szkolnych ławkach.                                                                         

 Iwona Olszewska

Dyrektor Szkoły     

               

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2021 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress