14 października – Dzień Edukacji Narodowej

Autor: administrator dnia 10 października 2011 Brak komentarzy

14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji zapraszamy byłych i obecnych nauczycieli oraz pracowników szkoły na uroczystą akademię, która odbędzie się w auli Zespołu Szkół Ekonomiczno – Hetelarskich w piątek o godz. 9.00. Miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej będą miały miejsce w Regionalnym Centrum Kultury o godz.13.00. Wszystkim nauczycielom i pracownikom SP3 w Kołobrzegu życzymy wielu sukcesów i zadowolenia z pracy!

Wszystkiego Najlepszego!

Copyright ©2021 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress