Konkurs Wiedzy Informatycznej

Autor: administrator dnia 8 marzec 2014 Brak komentarzy

13 lutego 2014 r. w Szkole Podstawowej nr 17 w Koszalinie sześciu uczniów naszej szkoły wzięło udział w II etapie III Konkursu Wiedzy Informatycznej dla Uczniów Szkół Podstawowych Województwa Zachodniopomorskiego. Filip Chmura (IVc), Kacper Ratajczyk (IVb), Mateusz Łuczak (Vb), Michał Szewczyk (VIa), Igor Arciszewski (VId) i Maksymilian Kunkel (VId) rozwiązywali test zawierający trzydzieści pytań z zakresu technologii informacyjnej. 5 marca decyzją jury wszyscy uczniowie awansowali do kolejnego etapu, który polega na przygotowaniu animacji lub gry w języku programowania Scratch do jednego z wierszy Juliana Tuwima. W tym etapie będą ich oceniać eksperci Fundacji Wolnego i Otwartego Oprogramowania. Z niecierpliwością czekamy na wyniki i kolejne sukcesy.

Opiekun: mgr Wojciech Nowicki

DSC00918DSC00914

Copyright ©2014 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress