Główna » Bez kategorii

XXXVI Turniej Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym – eliminacje międzyszkolne

Autor: administrator dnia 25 marca 2013 Brak komentarzy

rower.Dnia 22 marca 2012r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Kołobrzegu odbyły się eliminacje międzyszkolne do Turnieju Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego 2013. Udział w nim wzięli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Radosław Lendecki kl. VIc, Szymon Giliński kl. VId i Michał Grzegorkiewicz z kl. VId. Uczniowie mieli za zadanie: rozwiązać test z wiedzy o przepisach ruchu drogowego, wykazać się wiedzą z udzielania pierwszej pomocy oraz pokonać tor przeszkód na rowerze. W klasyfikacji końcowej nasza szkoła osiągnęła III miejsce. W kwietniu czeka drużynę jeszcze kolejny sprawdzian czyli eliminacje powiatowe do ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego. Serdecznie gratulujemy!

Opiekun: p. W. Nowicki

Opracowanie: p. S. Konopacka

12Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2020 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress