II Konkurs Wiedzy Informatycznej

Autor: administrator dnia 10 styczeń 2013 Brak komentarzy

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II KONKURSIE WIEDZY INFORMATYCZNEJ UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO. W I etapie rozwiązywali trudny test składający się z dwudziestu pytań z dziedziny informatyki. 8 stycznia 2013 roku, decyzją komisji konkursowej, do drugiego etapu zakwalifikowali się następujący uczniowie: Adrianna Jurkiewicz (VIb), Wiktor Krzyczkowski (VId), Mateusz Dobruk (VIc) i Mateusz Długosz (VIc). Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

opiekun: p. Wojciech Nowicki

Copyright ©2014 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress