Życzenia na zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Autor: administrator dnia 25 czerwca 2020 Brak komentarzy

tarcza

Kołobrzeg, 26 czerwca 2020 r.

Drodzy Uczniowie

Już tylko godziny pozostały do zakończenia roku szkolnego. Za chwilę rozpoczną się Wasze upragnione wakacje.  Jedni z Was są dumni i szczęśliwi z wyników, jakie osiągnęli, inni już wiedzą, że w przyszłości będzie się trzeba bardziej postarać i więcej pracować. Ale teraz, po dziesięciu miesiącach pracy wszyscy zasłużyliście na odpoczynek. Macie teraz dwa miesiące, żeby z niego skorzystać i naładować się pozytywną energią. Bardzo chciałabym, aby  ten czas był dla Was okresem obfitym w niezwykłe  wrażenia. Życzę Wam, aby każdy dzień wakacji był ciekawy, atrakcyjny i bezpieczny. Gdziekolwiek będziecie – bądźcie ostrożni. Najważniejszym jest, byście cali, zdrowi i zadowoleni wrócili do szkoły. Pamiętajcie, tylko bezpieczne wakacje mogą być radosne i udane.

Drodzy Ósmoklasiści

Po tym pracowitym roku przed Wami upragnione wakacje . Wykorzystajcie je jak najlepiej, odpocznijcie od nauki, nabierzcie sił do podejmowania nowych wyzwań.

Życzę Wam, abyście w nowych szkołach spotkali życzliwych nauczycieli, zawarli nowe przyjaźnie. Nie zapominajcie jednak o swojej pierwszej szkole. Mam nadzieję, że lata spędzone w murach  „Trójki” zostaną w pamięci każdego z Was.

Drodzy Rodzice, Opiekunowie, Nauczyciele

Dziękuję Państwu za współpracę i wyrozumiałość, szczególnie w tych niezwykle wymagających miesiącach. Nie zrealizowalibyśmy wielu rzeczy, gdyby nie Państwa zaangażowanie. Z całego serca dziękuję za trud włożony w wychowanie i edukację. Życzę wszystkim dużo zdrowia, udanego wypoczynku   i …obyśmy 1 września spotkali się w szkolnych ławkach.

Iwona Olszewska

zakończenie1..

Copyright ©2020 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress