Główna » Bez kategorii

Zbieraj nie wyrzucaj – SP3

Autor: administrator dnia 13 stycznia 2020 Brak komentarzy

bateriezMiło jest nam pochwalić się III miejscem, które zajęła nasza szkoła w konkursie ekologicznym – Zbieraj nie wyrzucaj, którego organizatorem był Miejski Zakład Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzegu. Dzięki zaangażowaniu naszych  uczniów  i ich rodziców oraz przyjaciół naszej szkoły  zbiórka zużytych baterii przyniosła nam  wymierne korzyści w postaci  nagrody rzeczowej.

Wszystkim bardzo  serdecznie dziękujemy.

p. R. Pora-Kurz, p. K. Stańczyk

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2020 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress