XV Olimpiada Matematyczna Juniorów – SP3

Autor: administrator dnia 7 stycznia 2020 Brak komentarzy

Olimpiada Matematyczna Juniorów (OMJ) to trójstopniowe, ogólnopolskie zawody matematyczne, o wysokim standardzie merytorycznym, skierowane do uczniów szkół podstawowych.  W tym roku szkolnym dwóch  uczniów naszej szkoły wzięło udział w zawodach I stopnia składających  się z dwóch niezależnych części: korespondencyjnej i testowej. Miło jest mi zakomunikować, że uczeń klasy VIIIb Maksymilian Pawlik zakwalifikował się do zawodów II stopnia, które odbędą się 11 stycznia w XIII LO w Szczecinie. Serdecznie gratulujemy wyniku i życzymy sukcesów w kolejnych etapach OMJ.

Opracowanie: p. J. Sulżycka

pobrane

Copyright ©2020 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress