Główna » Bez kategorii

Projekt „Idą Święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj!” w Trójce- edycja II

Autor: administrator dnia 31 grudnia 2019 Brak komentarzy

Już po raz drugi uczniowie naszej szkoły bardzo licznie przystąpili do ogólnopolskiego projektu fundacji Dbam o Mój Z@sięg „IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ”.

Celem akcji jest kultywowanie tradycji pisania życzeń  oraz wysyłania ich w sposób tradycyjny, właśnie na kartkach świątecznych. Ważne jest, aby w świątecznym okresie odłożyć na bok komórki i smartfony, zadbać o relacje z bliskimi, wspólnie spędzić czas.

500 kartek, które otrzymaliśmy od fundacji, trafiło do bliskich naszych uczniów, nauczycieli, sąsiadów, znajomych. Nie zapomnieliśmy również o instytucjach, z którymi współpracujemy,  osobach chorych i samotnych. Taki mały gest może być dowodem okazanej pamięci i sympatii, a otrzymana kartka z życzeniami sprawić adresatowi  dużo radości.

Podczas świątecznego szkolnego kiermaszu rodzice naszych uczniów mieli również możliwość zabrać kartki do domu, wypisać je i wysłać do wybranych osób.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się, dlaczego jeszcze wysyłanie kartek jest ważne, zapraszamy do obejrzenia krótkiego nagrania, którego autorami są uczniowie klasy VI d, VI e oraz VII b.

https://www.youtube.com/watch?v=_zPtsB-r1gQ&feature=share

Opracowanie: p. A. Zagdańska i p. J. Szydłowska

start (1)

1 (2) 2 (2) 3 (2) 4 (2) 5 (2) 6 (1)

 

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Zostaw odpowiedź:

XHTML: Możesz używać następujące tagi: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  Copyright ©2020 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress