Główna » Bez kategorii

Sukcesy sportowe – SP3

Autor: administrator dnia 7 listopada 2019 Brak komentarzy

Dnia 30.10.2019r. odbyły się Mistrzostwa Kołobrzegu w drużynowym tenisie stołowym chłopców. Drużyna chłopców naszej szkoły w składzie: Karol Sukurenko, Antoni Stańczyk, Mikołaj Szydłowski zajęła II miejsce.

W dniach 5-6 listopada 2019r. odbyły się Mistrzostwa powiatu kołobrzeskiego w unihokeju dziewcząt i chłopców  w ramach Igrzysk Dzieci. Drużyna dziewcząt naszej szkoły w składzie: Rutkowska Sandra, Abram Michalina, Witkowska Maja, Ciszewska Aleksandra, Janczewska Maja, Stępień Jagoda, Kozłowska Wiktoria, Kaliniuk Weronika zajęła I miejsce. Natomiast drużyna chłopców naszej szkoły w składzie: Wiktor Duwe, Bartosz Nowicki, Mateusz Ginter, Łukasz Pawlak, Mateusz Kurażyński, Marcel Teis, Michał Gaca, Yurij Chyzh zajęła II miejsce.

IMG-20191106-WA0001 IMG-20191106-WA0000

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2020 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress