Podsumowanie projektu językowo- plastycznego My Dream Classroom/ Mein Traumklassenzimmer/ Klasa moich marzeń – SP3

Autor: administrator dnia 2 listopada 2019 Brak komentarzy

Celem projektu My Dream Classroom/ Mein Traumklassenzimmer/ Klasa moich marzeń było zaprojektowanie i wykonanie sali lekcyjnej, która będzie wspierać proces uczenia się i nauczania, pomoże stworzyć jak najlepsze warunki do nauki języków obcych, będzie wpływać na dobre samopoczucie uczniów.

Do nauczycieli języków obcych wpłynęło 17 prac wyróżniających się pomysłową  aranżacją przestrzeni, oryginalnymi rozwiązaniami, ciekawymi technikami wykonania.

Jury doceniło szczególnie  troje uczniów za pracochłonność, sposób wykonania oraz ciekawe sposoby zagospodarowania sali lekcyjnej.

Najbardziej kreatywnymi architektami w Trójce zostali:

Julia Stawowczyk kl. Vc

Aleksandra Kusztal kl.VI c

Jakub Paradowski kl. VIII b

Wystawę z wykonanymi pracami można było podziwiać podczas obchodów 60- lecia naszej szkoły. Wszyscy autorzy prac otrzymali upominki i prezenty przekazane i ufundowane przez Punkt Informacyjny Europe Direct Kołobrzeg.

Nauczycielki języków obcych

1start (Medium)

2 (Medium) 3 (Medium) 4 (Medium) 5 (Medium) 6 (Medium) 7 (Medium) 8 (Medium) 9 (Medium)