Główna » Bez kategorii

Sukces w w unihokeju dziewcząt i chłopców – SP3

Autor: administrator dnia 20 października 2019 Brak komentarzy

Dnia 17.10.2019r. odbyły się  Mistrzostwa  Kołobrzegu w unihokeju dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci. Drużyna naszej szkoły zajęła I miejsce. Skład drużyny: Rutkowska Sandra, Abram Michalina, Witkowska Maja, Ciszewska Aleksandra, Janczewska Maja, Stępień Jagoda, Kaliniuk Weronika, Graf Marika.

Dnia 18.10.2019r. odbyły się  Mistrzostwa  Kołobrzegu w unihokeju chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. Drużyna naszej szkoły zajęła I miejsce. Skład drużyny:  Wiktor Duwe, Bartosz Nowicki, Mateusz Ginter, Łukasz Pawlak, Mateusz Kurażyński, Marcel Teis, Michał Gaca.

Opiekun: p. L. Łukowski

part000001 (1) part0000014

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2020 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress