Keep Fit – SP3

Autor: administrator dnia 13 marca 2019 Brak komentarzy

Nasza szkoła bierze udział w programie „Trzymaj formę”, którego celem jest propagowanie zdrowego odżywiania oraz aktywnego trybu życia.

W zdrowym ciele, zdrowy duch-  to hasło przyświecało uczniom klas piątych, którzy wykonali projekty o różnych dyscyplinach sportu. Lekcje języka angielskiego to nie tylko słówka i gramatyka, ale też możliwość prezentowania przez uczniów swoich pasji i poglądów. Piątoklasiści mogli przedstawić swoje ulubione dyscypliny sportu oraz zachęcić innych do ich uprawiania.

Opracowanie: p. M. Sylwesiuk

btr