Główna » Bez kategorii

Laureatki Międzyszkolnych Konkursów Językowych – SP3

Autor: administrator dnia 13 marca 2019 Brak komentarzy

Dnia 19 lutego 2019 r. uczniowie naszej szkoły bardzo licznie wzięli udział w Międzyszkolnych Konkursach Językowych, zorganizowanych przez Szkołę Podstawową nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Kołobrzegu.

Bardzo miło nam oznajmić, że I miejsce w konkursie „ Anglomaniak 2019” zajęła Olivia Kowal- uczennica klasy VI d, natomiast III miejsce w konkursie „ Mein Hobby ist Deutsch” zdobyła Aleksandra Makszewska- uczennica klasy VI b.

Uczennicom gratulujemy sukcesu, natomiast pozostałych reprezentantów naszej szkoły zachęcamy do  dalszego rozwijania pasji lingwistycznej  oraz życzymy im wysokich wyników w kolejnych językowych potyczkach.

Opracowanie: p. A. Zagdańska

2a (Medium)

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2019 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress