IV SZKOLNE MISTRZOSTWA W TABLICZCE MNOŻENIA klas czwartych – SP3

Autor: administrator dnia 27 grudnia 2018 Brak komentarzy

Dnia 19.12.2018r. w naszej szkole odbyły się IV SZKOLNE MISTRZOSTWA W TABLICZCE MNOŻENIA klas czwartych. Zawodnicy zmagali się w dwóch konkurencjach: Krzyżak i Błyskawica, które wymagały dobrej koordynacji ruchowej i szybkiego liczenia.

Kamil Szymański w obu konkurencjach zajął pierwsze miejsce.

Szkolnym Mistrzem Tabliczki Mnożenia klas IV zostali:

I miejsce – Kamil Szymański, Adam Łabik

II miejsce – Aleksandra Kuczyńska

III miejsce – Igor Adamczyk, Elżbieta Gawrońska

Reprezentacje klas czwartych zdobyły nowe doświadczenia i zapał do kolejnych rywalizacji, a ponadto bawiły się świetnie.

Dziękujemy uczniom  klasy VIIIa  Karolinie Dziedzieli, Joannie Salwiczek, Pawłowi Jardzioch oraz Sebastianowi Suwińskiemu za pomoc w organizacji mistrzostw.

Opracowanie: p. K. Białosuknia

DSC_1791 DSC_1799 DSC_1804 DSC_1785