Główna » Bez kategorii

Andrzejki w świetlicy szkolnej – SP3

Autor: administrator dnia 2 grudnia 2018 Brak komentarzy

W piątek 30.11.2018 r. w szkolnej świetlicy zostały zorganizowane andrzejki . To czas zabawy, magii i piękna , wieloletnia tradycja.

Na początku spotkania dzieci zapoznały  się z dawnymi wierzeniami i tradycjami  dotyczącymi wieczoru andrzejkowego. Po przygotowaniu  dekoracji andrzejkowych, przystąpiliśmy do wspólnych zabaw i wróżb. Wielkie zainteresowanie wszystkich  wzbudziło wróżenie przyszłości z tajemniczej, magicznej kuli. Dzieci miały do wyboru wiele ciekawych i zabawnych wróżb: za pomocą serca i szpilki poznawały imię swojej przyszłej drugiej połówki, mogły również poznać swój przyszły zawód oraz przyszłość losując przedmioty z czarodziejskich kubeczków, odkrywały również swój magiczny kolor i liczbę rzucając magicznymi kostkami.Wiele śmiechu i radości dostarczały dzieciom przepowiednie. Wszyscy gorączkowo czekali na to, by dowiedzieć się,  kto będzie  sławny , komu w życiu się powiedzie , kto się zakocha, a komu pisana jest fortuna. Andrzejki  w świetlicy były bardzo udane i wszyscy  się na nich dobrze bawili.

Opracowanie: Natalia Klimczak, Magdalena Czapiewska, Paulina Rogoża, Kamila Stańczyk

20181130_100459 20181130_100621 20181130_100719

dav

dav

dav

dav

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2019 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress