Apele wychowawcze – SP3

Autor: administrator dnia 12 września 2018 Brak komentarzy

W dniu 10 września 2018r. odbyły się pierwsze apele wychowawcze dla klas II– VIII. Tematyką apeli było przypomnienie zasad bezpiecznego zachowania  w szkole, na korytarzach, boisku szkolnym.  Omówiono także zasady bezpiecznej drogi do szkoły i domu. Przypomniano Statut Szkoły Podstawowej nr 3 im Marynarzy Polskich:

Rozdział 9 Prawa i obowiązki uczniów.

Rozdział 10 Strój szkolny.

Rozdział 11 Zasady korzystania z telefonów komórkowych.

Rozdział 12 Kary i nagrody.

Opracowanie: p. M. Rutowicz