Wizyta w obserwatorium – SP3

Autor: administrator dnia 10 czerwca 2018 Brak komentarzy

Uczniowie klasy III c uczestniczyli w niecodziennych zajęciach w obserwatorium mieszczącym się w I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu. Zajęcia prowadził dr Marek Muciek.  W czterotonowej kopule, która umieszczona jest na szczycie gmachu szkoły, przez teleskop mogli zobaczyć krzyż znajdujący się na wieży kołobrzeskiej bazyliki oraz słońce.

Opracowanie: p. M. Jakubowska

DSC_3332 DSC_3343 DSC_3345