Przygoda trzecioklasistów – SP3

Autor: administrator dnia 8 czerwca 2018 Brak komentarzy

W dniach 5 i 6 czerwca uczniowie klas III c i III e uczestniczyli we wspaniałej przygodzie, jaką była dwudniowa wycieczka do Wisełki. Dla większości dzieci był to pierwszy nocleg poza domem, z dala od rodziców czy dziadków. Wszyscy spisali się na medal. Nikt nie płakał, nie tęsknił, bo wrażeń było dużo.  Uczniowie poznali tajemnice ruin kościoła w Trzęsaczu zwiedzając Muzeum 15 południka. W Międzyzdrojach spacerowali po tamtejszym molo i uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych w planetarium. W Wisełce uczniowie III c spotkali się z przyjaciółmi ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Chotomowie, z którymi przez rok korespondowali. Ależ były emocje! Drugiego dnia trzecioklasiści zwiedzali Muzeum Miniatur i Kolei Wąskotorowych. Następnie czekała ich moc wrażeń w „Parku Wieloryba”. To były intensywne dwa dni pełne przygód i radości.

Opracowanie: p. M. Jakubowska

DSC_3220 DSC_3226 DSC_3249 DSC_3306 DSC_3307 DSC_3320