Wycieczka do kołobrzeskiego MEC – u – SP3

Autor: administrator dnia 9 czerwca 2018 Brak komentarzy

Skąd mamy w domu ciepłą wodę? Dlaczego zimą kaloryfery są gorące? Na te i inne pytania odpowiedzi mogła usłyszeć klasa VI E, która wraz z wychowawcą wybrała się, w poniedziałek 11 czerwca, do kołobrzeskiego MEC – u. Bardzo ciekawa wycieczka zobrazowała uczniom jak działa elektrociepłownia. Przy tej okazji mogliśmy poznać wiele ciekawych zawodów. To było kolejne pouczające wydarzenie w naszym życiu.

Opracowanie: p. J. Szydłowska

20180611_103102 20180611_104553 20180611_110815