Spektakl teatralny „Piotruś Pan” – SP3

Autor: administrator dnia 15 maja 2018 Brak komentarzy
15.05. uczniowie klas I b, I c i II a oglądali spektakl teatralny „Piotruś Pan” Teatru Maska w Rzeszowie. Możliwe to było za pomocą Internetowego Teatru TV dla szkół.
Internetowy Teatr dla Szkół to autorski projekt, który realizuje Telewizja Polska S.A. Oparty jest na idei promowania i przybliżania teatru poprzez realizacje transmisji spektakli z teatrów w całej Polsce.  Odbiorcami transmisji teatralnych na żywo, realizowanych przy wsparciu każdego z 16 ośrodków regionalnych Telewizji Polskiej, są uczniowie szkół i placówek oświatowych, oddalonych od wielkomiejskich ośrodków kulturalnych i artystycznych, bez łatwego dostępu do oferty wydarzeń teatralnych. W ramach projektu „iTeatr” spektakl na żywo  odbierany jest w tym samym czasie przez kilkadziesiąt tysięcy uczniów z całego kraju.
Opracowała: p. B. Czernous
IMG_20180515_090531 IMG_20180515_090620