DZIEŃ EUROPY W RCK – SP3

Autor: administrator dnia 13 maja 2018 Brak komentarzy

Dnia 9 maja 2018r. nasza szkoła miała okazję świętować Dzień Europy wspólnie z RCK. Uczniowie klasy IVa, IVe oraz Vb wzięli udział w Przeglądzie Filmów Europejskich, oglądając film  pt. „Na linii wzroku”. Nagradzana na wielu festiwalach kina dziecięcego produkcja  porusza tematykę różnorodności, tolerancji oraz radzenia sobie z frustracją i rozczarowaniem. Po projekcji uczniowie spotkali Syriusza, maskotkę będącą jednym z symboli Unii Europejskiej. Mogli również sprawdzić swoją wiedzę o państwach członkowskich, odpowiadając na pytania z Koła Fortuny.

Opracowanie: p. A. Zagdańska

1 (Medium) (1) 2 (Medium) (1) start (Medium) (2)