Główna » Bez kategorii

„Paczka dla dzieciaczka” – SP3

Autor: administrator dnia 26 marca 2018 Brak komentarzy

W dniu 23 marca wolontariusze Szkoły Podstawowej NR 3 w Kołobrzegu przekazali dary w postaci: zabawek, książek, gier i przyborów szkolnych do Stowarzyszenia Grupy Ratowniczej „ PARAMEDIC”. Dary zostały przekazane do Wioski Dziecięcej SOS w Karlinie, Domu Dziecka w Białogardzie oraz kołobrzeskiemu PCK, które wyda paczki wielkanocne dla potrzebujących dzieci z naszego miasta. W akcję zbierania darów włączyli się nie tylko wolontariusze, ale także uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy naszej szkoły. Organizatorzy akcji byli pełni podziwu dla ilości zebranych rzeczy.

Dziękuję wszystkim za owocną współpracę, staranność w przygotowaniu paczek, włożony trud i wielkie serce.

Koordynator akcji  Agnieszka Nikel

IMAG7275

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2020 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress