Nauka poprzez zabawę, czyli starsi uczą młodszych – SP3

Autor: administrator dnia 16 stycznia 2018 Brak komentarzy

Uczniowie klasy V b przygotowali dla  koleżanek i kolegów z  klasy I a, I c, oraz III c świąteczną niespodziankę. Piątoklasiści samodzielnie opracowali szereg gier i zabaw, dzięki którym młodsi uczniowie mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat tradycji świątecznych, charakterystycznych dla Polski oraz innych europejskich krajów. Wśród gier znalazły się „Memory” i „Milionerzy”, a także kody QR, których rozwiązanie było wskazówką  do kolejnych zadań. Na zakończenie uczniowie mieli możliwość ocenić swoją energię podczas zajęć oraz użyteczność poznanych treści na specjalnym prędkościomierzu. Zajęcia sprawiły wszystkim  wiele radości. Ukazały również młodszym dzieciom, jak w sposób ciekawy można wykorzystywać TIK w zdobywaniu wiedzy i testowaniu swoich umiejętności.

Opracowanie: p. A. Zagdańska

1 (Large) 2 (Large) 3 (Large) 4 (Large) 5 (Large) 6 (Large) 7 (Large) 8 (Large) startowe (Large)

Copyright ©2020 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress