„V WIOSENNE ROZGRYWKI SPORTOWE KL. I-III”

Autor: administrator dnia 29 maja 2015 Brak komentarzy

Dnia 26.05.2015r. w naszej szkole odbyły się „V WIOSENNE ROZGRYWKI SPORTOWE KL. I-III”. Celem zawodów było wdrażanie do właściwego współzawodnictwa zespołowego na zasadach fair play oraz rozwój ogólnej sprawności fizycznej i aktywności ruchowej uczniów. Rozgrywki z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem i zaangażowaniem w przygotowaniu do zawodów. Klasy samodzielnie wykonywały piękne transparenty, hasła i rymowanki dopingujące uczestników. Rozgrywkom towarzyszyła muzyka i wspólne śpiewanie piosenek z repertuaru dziecięcego. Sponsorem nagród była Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 3.

W tegorocznych rozgrywkach:
I miejsce- zajęła kl. II b
II miejsce- kl. II a
III miejsce- kl. II d