II miejsce dla drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 3

Autor: administrator dnia 28 maja 2015 Brak komentarzy

Trzyosobowa drużyna trzecioklasistów: Paweł Kossowski z kl.III a, Jakub Grzebielucha z kl. III b i Natalia Skawska z klasy III c, zajęli II miejsce w V MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE WIEDZY O MORZU „MORZE, NASZE MORZE”. Uczestnicy musieli się wykazać wiedzą o tematyce morskiej, ułożyć puzzle z żaglowcem, wspólnie z opiekunem zaśpiewać szanty. Konkurencje wiedzowe przeplatane były zmaganiami sportowymi: toczenie piłki „wiosłem”, wrzucanie „rybek do beczki”, przejście przez tunel „z sieci”.

W wiedzy o morzu nasza drużyna nie miała sobie równych. Gratulujemy Pawłowi, Natalii i Kubie.

Opracowanie: p. M. Jakubowska

DSC_0139DSC_0148DSC_0157DSC_0162DSC_0166