Główna » Bez kategorii

Sukces uczniów „Trójki”

Autor: administrator dnia 14 stycznia 2015 Brak komentarzy

12 stycznia 2015 roku w Zespole Szkół w Kołobrzegu odbył się Międzyszkolny Turniej „Bezpieczny uczeń” dla uczniów klas V i VI szkoły podstawowej. Udział w nim wzięła również nasza szkoła w składzie Adrian Biernat (Va), Aleksandra Kawa (VIb) i Laura Wiśniewska (VIC). Uczniowie drużynowo rozwiązywali test z bezpieczeństwa, rozpoznawali znaki drogowe, wskazywali obowiązkowe wyposażenie roweru i udzielali pierwszej pomocy przedmedycznej. Z dumą informujemy, że reprezentacja naszej szkoły zdobyła największą liczbę punktów i tym samym zajęła zasłużone pierwsze miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

opiekun: mgr Wojciech Nowicki

-1

-1.1.1234

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2020 Szkoła Podstawowa nr 3, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress